O Firmie

        C-Enter to jednoosobowa firma stworzona na potrzeby branży informatycznej. Jej działalność opiera się na szeregu usług skierowanych zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Zadaniem firmy C-Enter jest kompetentna obsługa w zakresie doradztwa, sprzedaży a także wszelkiego rodzaju usług informatycznych. Katalog świadczeń z zakresu usług informatycznych jest bardzo szeroki i obejmuje on nie tylko naprawę i konserwację sprzętu, ale i usługi związane z administrowaniem siecią.

       Profesjonalizm firmy C-Enter wynika przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia w branży IT, pasji oraz indywidualnego podejścia do problemu każdego klienta.  Dodatkowym atutem jest także kierunkowe wykształcenie w dziedzinie IT.

       Priorytetem działań firmy C-Enter jest satysfakcja konsumenta. Działalność opiera się bowiem na dostarczaniu usług w sposób efektywny i zadowalający zarówno w kwestii jakościowej jak i cenowej.

Zadzwoń! Rozwiążemy problemy on-line
725 591 306
Zapytaj on-line
Opisz swój problem w formularzu on-line. Odpowiemy jak najszybciej!
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.